אודות

החברה הכלכלית לפיתוח חולון פועלת ביזום, תכנון, ניהול, ופיקוח על פרויקטים עירוניים.
חלק מרכזי מפעילות החברה מכוון לפעילות עסקית, הן להשבחת נכסי העירייה והן למציאת פרויקטים כלכליים עצמאיים לחברה. פרויקטים שיצרו תזרימי הכנסות לעירייה ולחברה. החברה קיבלה על עצמה לנהל את נכסי העירייה המניבים. לצד הפעילות העסקית, החברה מקימה מבני ציבור חדשים ומשפצת מבני ציבור קיימים. כל זאת בהתאמה למדיניות הפיתוח העירונית כפי שנקבעה ואושרה על ידי ראש העיר, הנהלת העירייה, מועצת העירייה ודירקטוריון החברה. בשנים האחרונות הקימה החברה את המנהלת להתחדשות עירונית.

החברה פועלת מתוך ערכים של מצוינות ושליחות ציבורית, מתוך מטרה לתת שירות יעיל ואפקטיבי למוסדות עירוניים בתחומים שונים ביעילות ובכדאיות כלכלית מרבית.

צוות החברה הכלכלית לפיתוח חולון

שם תפקיד דוא"ל
פנינה שנהב מנכ"ל החברה Pnina@calcalit-holon.co.il
אינג' פרדי שטרייט מהנדס וסמנכ"ל החברה Fredy@calcalit-holon.co.il
שירי גורן-כחולי ע. מנכ"ל ומנהלת פרויקטים Shiri@calcalit-holon.co.il
מוטי ענתבי מנהל כספים Moti@calcalit-holon.co.il
אינג' דרור עמית מהנדס dror@calcalit-holon.co.il
אבי חזן הנדסאי בניין avi@calcalit-holon.co.il
מירב קדמי מנהלת חשבונות ראשית merav@calcalit-holon.co.il
לילך פרץ מנהלת חשבונות lilach@calcalit-holon.co.il
גליה סוקר אחראית נכסים Gali@calcalit-holon.co.il
מיקי מגל מזכירת החברה Miki@calcalit-holon.co.il

צוות המינהלת להתחדשות עירונית

שם תפקיד דוא"ל
לירן אדרי ראש המינהלת להתחדשות עירונית liran@minhelet-holon.co.il
עידן דקל מנהל פרויקטים ולקוחות idan@minhelet-holon.co.il
עדי צוברי מנהלת תחום חברה וקהילה adi@minehelet--holon.co.il
אדר' עפרה ליפסקי אדריכלית המינהלת ofra@minhelet-holon.co.il
שוהם ניר רפרנטית תכנון shoham@minhelet-holon.co.il

דרקטוריון החברה

שם תפקיד
מר מוטי ששון ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון
אינג' ערן דויד חבר דירקטוריון
מר שחר האס חבר דירקטוריון
מר יצחק וידבסקי חבר דירקטוריון
גב' איילת כהן חברת דירקטוריון
מר חיים כץ חבר דירקטוריון
גב' בתיה עזר חברת דירקטוריון
אדר' מימי פלג חברת דירקטוריון

וועדות הדירקטוריון

וועדת מכרזים
מר דני פדר יו"ר הוועדה
מר חיים כץ חבר וועדה
אדר' מימי פלג חברת וועדה
גב' איילת כהן חברת וועדה
וועדת ביקורת
מר חיים כץ יו"ר הוועדה
עו"ד שרית לוי חברת וועדה
מר אמנון ארץ קדושה חבר וועדה
וועדת כספים
מר דני פדר יו"ר הוועדה
מר יצחק וידבסקי חבר וועדה
גב' בתיה עזר חברת וועדה
רו"ח החברה
רו"ח מאיר ארביב משרד שטראוס לזר ושות'
יועצים משפטים
עו"ד גרשון רוטשילד משרד עורכי דין נתן מאיר ושות'
משרד עו"ד בראש-סומך
מבקר החברה
אלקלעי ושות' רו"ח
גלילה למעלה